AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


Servis vozů Mitsubishi

Hodinové sazby Mitsubishi

 Ceny v Kč bez DPH
modely Lancer, ASX 940
model Outlander 1090
modely L200, Pajero 1090
Karosářské a lakýrnické práce 1380
Diagnostika vozidla počítačem 1320
Diagnostika geometrie 610
Seřízení geometrie od 1320
Servis klimatizace od 770
Kompletní pneuservis od 880

Slevy v programu Bonus + na originální náhradní díly Mitsubishi dle stáří vozidla

Vozy starší 5 let 10%
Vozy starší 7 let 15%
Vozy starší 10 let 20%

 

Naše služby

  • zapůjčení náhradního vozidla (nutno dohodnout již při objednání vozidla na servis)
  • zajišťujeme přípravu a celkové vyřízení STK a měření emisí
  • zajišťujeme karosářské a lakýrnické práce smluvně
  • vyřídíme za Vás pojistné události u havarovaných vozidel, jsme smluvní servis pro pojišťovny: Allianz, Generali Česká pojišťovna, Uniqa, Kooperativa, Direct
  • uskladníme Vaše pneumatiky nebo kola Vašeho vozidla
  • zdarma se u nás můžete připojit k WIFI

Servisní a garanční technik a vyřizování reklamací

Pavel Lampart
tel.: 558 111 900
mobil: 602 713 132
e-mail: lampart@autoemistar.cz

Karosárna Autoemistar Frýdek-Místek

Na přání našich zákazníků nově nabízíme karosářské práce. V automobilovém průmyslu se pohybujeme již řadu let od jejich prodeje, přes servis a současně jsme se rozhodli rozšířit naše služby o karosářské práce a následné lakování vozidel. Proč právě my? U nás naleznete vše pod jednou střechou, a hlavně pracujeme s nejmodernějším vybavením.

V případě, že dojde k poškození vašeho vozu, je vždy naší snahou zajistit nápravu vozu tak, abyste nerozeznali, že kdy k poškození karoserie došlo, ať už byl stupeň poškození jakýkoliv. Karosářské práce nejsou výhradně určeny pouze pro osobní automobily. Jsme schopni uvést do původního stavu jak osobní automobily, tak dodávky či terénní vozidla. K tomu, abychom vám poskytovali kvalitní služby využíváme nejen dosud nabytých zkušeností, odborných znalostí, školení, jichž se naši specialisté pravidelně zúčastňují, ale také nejmodernějších technologií, které naše služby posouvají vždy o něco napřed. Při opravách pracujeme výhradně s kvalitními karosářskými komponenty, které si vždy ve výsledku volí zákazník. Neméně významná je rovněž i antikorozní ochrana ať už opravovaných, či vyměňovaných komponent.

Karosárna disponuje moderními prostory, zajišťující maximální spokojenost zákazníka v oblasti karosářských prací. Aktuálně pracujeme s vyrovnávací mobilní stolicí vedoucí k dokonalému vyrovnání karoserie vašeho vozu. Karosárna poskytuje kvalitní karosářské práce pro vozidla všech značek jak osobních, tak užitkových vozidel.

Vlastníme klempířskou dílnu, kde jsme schopni váš vůz uvést do původního stavu včetně lakování. Realizujeme veškeré karosářské práce od těch drobných, až po ty zásadní. Vždy se snažíme nalézt nejméně bolestivé finanční řešení oprav na vašem vozidle, a to i v případě, že není pojištěno.

Karosárna, smluvní partneři

Naše společnost má smluvní zastoupení se všemi renomovanými pojišťovnami v ČR, jimiž jsou Česká pojišťovna, Allianz, Kooperativa, Generali, Uniqua, Direct, VZP, ČSOB pojišťovna. Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní služby od odvozu nepojízdných vozidel, servisních prohlídek, odhadů a kalkulací oprav. Pokud s námi navrhovanou kalkulací a opravou budete souhlasit, sami za vás budeme dále jednat s pojišťovnami. Následně zrealizujeme veškeré opravy vzniklé při pojistných událostech dle příslušných norem, záručních postupů a technologií, které jsou striktně dány od výrobce.

Abychom dosáhli co nejlepší úrovně poskytovaných služeb, každé námi opravované vozidlo prochází dvoustupňovou výslednou kontrolou. Po dobu, kdy váš vůz bude opravován jsme schopni vám zajistit náhradní vůz, popřípadě městský odvoz.

Karosářské práce

karosářské práce včetně lakování vozuoprava korodujících částí vozukvalitní oprava karoserie realizována na rovnacím rámuvýměna skel vozudrobné mechanické úkonyošetření opravovaných částí proti korodování, rovnaní karoserie na stolici po těžké havárii,ochranný nástřik dutin a podvozku vozu, svařování poškozených plastů,bodové svařování, svařování v ochranné atmosféře, lepení plastů, skel a chladičů, oprava ale i potřebná výměna zrezivělých dílů karoserie vozu, výměna blatníků, prahů, kapoty, podběhu vozu,oprava karoserie. bez jakéhokoliv mechanického poškození laku, realizace menších oprav laků včetně zástřiku, leštění a následné rozleštění starých laků, montáž doplňků karoserie vozu, odtažení vozu

 

Lakovna Autoemistar Frýdek-Místek

Společnost Autoemistar působí na trhu již řadu let. Lakovna je velice úzce propojena s naší karosárnou. Zjednodušeně u nás naleznete vše pod jednou střechou. Činnosti byly rozšířeny tak, abychom byli schopni zákazníkům nabízet veškeré služby, které jsou spojené s jejich vozem. Lakování automobilů je pro nás i přes pokročilé technologie stále zejména ruční prací, protože jedině tak dokážeme udržet kvalitu, kvůli které se k nám naši klienti vracejí. Aktuálně poskytujeme komplexní služby spojené s opravou a lakováním vašeho poškozeného vozidla.

Autolakýrnické práce jsou realizovány za podpory prémiových produktů značky Nexa Autocolor, kterou vlastní společnost PPG Industries. Tato společnost je v současnosti světovým lídrem ve výrobě lakovacích materiálů. Spoluprací s PPG Industries se připojujeme k síti CertifiedFirstTM, což je samo o sobě zárukou vysoké technologické úrovně oprav. Díky novým technologiím a materiálům dosahujeme nadprůměrných výsledků, a to nejen při malých opravách tzv. Smart Repair, ale i při lakování celých karoserií vozidel.

Naši zákazníci od nás dostávají standardně doživotní záruku Nexa Autocolor, vztahující se na každou opravu laku vozu. Materiál Nexa Autocolor, se kterým pracujeme je zárukou, že nově lakovaný povrch vozidla si udrží lesk a životnost po celou dobu užívání.

Naše lakovna disponuje vysoce specializovanou kabinou, která zabraňuje prašnosti při lakovacím procesu. Krom běžných služeb autolakovny nabízíme navíc renovování polykarbonátových světlometů tak, že odstraníme původní ochranný lak a následně naneseme speciální čirý. Dále nabízíme leštění karoserií vozů. Veškeré námi realizované práce jsou určeny pro osobní i užitková vozidla.

Lakovna poskytuje služby

Lakování osobních a užitkových vozidelRenovace laku vozuAntikorozní ochrana vozidelPrůmyslové lakováníOprava havarovaných vozidel na rovnací stoliciVyřízení pojistné události z povinného i havarijního pojištění. Jsme smluvními partnery všech renomovaných pojišťoven jako je Kooperativa, Česká pojišťovna, Generali, Uniqa, Allianz.

Došlo k havárii vašeho vozidla a potřebujete ho opravit?

Fakturu vystavenou za opravu vašeho vozidla jsme schopni na základě plné moci uplatnit přímo na pojišťovnu viníka dopravní nehody. Jakmile bude oprava vozu dokončena, ihned vydáme opravený vůz našemu klientovi. Nečekáme, než bude vystaven krycí dopis.

Na karosářské a lakýrnické práce je záruka 24 měsíců, tak jako i na originální náhradní díly Mitsubishi.