AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.

Něco málo o nás...

V našem městě se skvělé automobily se třemi diamanty prodávají již od roku 1993. Autosalon prochází mnohými změnami, aby stále zlepšoval služby zákazníkům. Významnou změnou, která proběhla v květnu 2004, bylo rozšíření prodeje o prestižní japonskou značku SUBARU a od března 2006 také o další kvalitní značku SUZUKI. Tuto značku jsme, ale v červnu 2010 přestali prodávat, z důvodu požadovaného zvětšení prodejního prostoru. Pro naše zákazníky jsme, ale zachovali AUTORIZOVANÝ SERVIS. Na showroomu nezůstala dlouho prázdná místa. V říjnu 2010 byl totiž zahájen prodej silné, kvalitní a oblíbené německé značky OPEL, která v poslední době získává jedno ocenění za druhým. Její silnou stránkou je mimo pověstné německé kvality také nadčasový, elegantní design, kterým se mohou pochlubit zejména nové modelové řady a také zaměření na bezpečnost, což je v dnešní době velmi důležité. Samozřejmostí je spolehlivý autorizovaný servis.
Od roku 1998 bylo sídlo autosalonu na Příborské ulici, výhodně situováno na hlavním tahu Olomouc - Český Těšín. Široký výběr nabízených modelů aut všech tří značek je neustále doplňován novými, s širokým výběrem modelů a barev.

Prodejna

Vozy MITSUBISHI jsou stále žádanější pro svou bezpečnost. Je standardem, že vozy této automobilky získávají při Crash testech maximální počet pěti hvězd. Ať se jedná o osvědčené klasiky Mitsubishi Colt a Lancer, z terénních modelů vlajková loď automobilky – nepřekonatelné Pajero – které svou kvalitu potvrzuje již dlohá léta. Nabídka modelů je široká. Ať už jde o SUV Outlander, nebo o nejprodávanější pracovní pick-up L200. Žhavou novinkou je crossower ASX o který, se vyznačuje skvělými jízdními vlastnostmi a novým, úsporným dieslovým motorem, jediným dieslem na světě s variabilním časováním ventilů.

Úspěch značky SUBARU reprezentují tradiční modely Legacy, Outback a Forester. Samozřejmě nesmíme zapomenout na doslova kultovní model Impreza, ovšem ve výrazně vylepšené verzi a také o něco terénnější úpravě XV stejně jako i v pověstném sportovním provedení STI. Všechny modely nabízejí také dieslové verze s motory typu BOXER o objemu 1998 ccm v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou. Jsou to auta pro skutečné milovníky jízdy ať už na silnici, nebo v terénu. Tyto vozy se stálým pohonem všech čtyř kol, Vás nikdy nenechají „ve štychu".

Značka OPEL, která donedávna postrádala ve Frýdku-Místku a okolí své zastoupení, nabízí novou designovou linii svých modelových řad. Ať už si pořídíte menší Corsu, skvělou novou Astru, inovovanou a oceňovanou Merivu nebo luxusní Insignii, která byla vyhodnocena jako nejméně poruchový vůz roku 2010, vždy budete spokojeni, jak s jízdními vlastnostmi, tak s širokou škálou doplňkové výbavy, ale také s růstem Vaší prestiže.
Neváhejte se přijít přesvědčit „na vlastní kůži"

V našem Autosalonu nabízíme široké možnosti financování u společností ČSOB Leasing a.s. a UNICREDIT Leasing a.s.. Samozřejmostí je také pojištění vozidel, se kterým Vám rádi poradí naši prodejci. Přijďte se přesvědčit o našich kvalitách a celoročních bonusech pro Vás.

Váš tým AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.

Jsme zde proto, abyste se měli na koho spolehnout...

...vaše Mitsubishi, Subaru, Opel a Suzuki.