AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.

Něco málo o nás...

V našem městě se skvělé automobily se třemi diamanty prodávají již od roku 1993. Autosalon prochází mnohými změnami, aby stále zlepšoval služby zákazníkům. Významnou změnou, která proběhla v květnu 2004, bylo rozšíření prodeje o prestižní japonskou značku SUBARU a od března 2006 také o další kvalitní značku SUZUKI. Tuto značku jsme, ale v červnu 2010 přestali prodávat, z důvodu požadovaného zvětšení prodejního prostoru. Na showroomu nezůstala dlouho prázdná místa. V říjnu 2010 byl totiž zahájen prodej silné, kvalitní a oblíbené německé značky OPEL, která v poslední době získává jedno ocenění za druhým. Její silnou stránkou je mimo pověstné německé kvality také nadčasový, elegantní design, kterým se mohou pochlubit zejména nové modelové řady a také zaměření na bezpečnost, což je v dnešní době velmi důležité. Samozřejmostí je spolehlivý autorizovaný servis.
Od roku 1998 bylo sídlo autosalonu na Příborské ulici, výhodně situováno na hlavním tahu Olomouc - Český Těšín. Široký výběr nabízených modelů aut všech tří značek je neustále doplňován novými, s širokým výběrem modelů a barev. Od roku 2014 jsme se přestěhovali do nových prostor na ul. 17. listopadu 2337 ve Frýdku-Místek vedle hlavního tahu na Ostravu.

Prodejna

Vozy MITSUBISHI jsou stále žádanější pro svou bezpečnost. Je standardem, že vozy této automobilky získávají při Crash testech maximální počet pěti hvězd. Ať už jde o SUV Outlander, ASX či Eclipse Cross nebo o nejprodávanější pracovní pick-up L200. Prodej značky byl již ukončen, ale stále zajišťujeme její kvalitní servis jako AUTORIZOVANÝ OPRAVCE vozů Mitsubishi.

Úspěch značky SUBARU reprezentují tradiční modely Legacy, Outback a Forester. Samozřejmě nesmíme zapomenout na doslova kultovní model Impreza, ovšem ve výrazně vylepšené verzi a také o něco terénnější úpravě XV stejně jako i v pověstném sportovním provedení STI. Všechny modely nabízejí také dieslové verze s motory typu BOXER o objemu 1998 ccm v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou. Jsou to auta pro skutečné milovníky jízdy ať už na silnici, nebo v terénu. Tyto vozy se stálým pohonem všech čtyř kol, Vás nikdy nenechají „ve štychu".

V našem Autosalonu nabízíme široké možnosti financování u společností ČSOB Leasing a.s. a UNICREDIT Leasing a.s.. Samozřejmostí je také pojištění vozidel, se kterým Vám rádi poradí naši prodejci. Přijďte se přesvědčit o našich kvalitách a celoročních bonusech pro Vás.

Váš tým AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.

Jsme zde proto, abyste se měli na koho spolehnout...

...vaše Mitsubishi, Subaru, Isuzu.