AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Prodej vozů a služby

Vážení zákazníci,
 
stále se snažíme vytvářet příjemnější podmínky pro Váš nákup nového vozu. Uvědomujeme si totiž, že Vás toto zásadní  rozhodnutí stojí mnoho přemýšlení. Rozvaha se Vám ovšem bohatě vyplatí. Vozy našich značek patří dlouhodobě mezi nejspolehlivější a budou Vám věrně sloužit mnoho let. Jde přece hlavně o to, abyste měli jistotu, že vždy bezpečně a spokojeně dorazíte do cíle.
 
Rozhodování nad našimi modely, Vám jistě zpříjemní profesionální a vstřícný přístup našeho prodejního týmu, příjemné prostředí a dobrá káva.
 
Pokud k nám zavítáte na servis Vašeho čtyřkolého miláčka, můžete dobu čekání strávit  pročítáním tématických časopisů, nebo se můžete zdarma připojit k našemu WI-FI.
Kdykoli se na nás můžete obrátit s žádostí o radu a pomoc s výběrem vhodných doplňků pro Váš vůz. Brzy se přesvědčíte, že u nás jste na správné adrese.
 
Jako nástrahy života prokážou, kdo je skutečný přítel, tak Vás nástrahy silničního provozu přesvědčí o našich kvalitách. Naši technici disponují velkými znalostmi a zkušenostmi a poradí Vám další postup při řešení všech obtíží, se kterými se v provozu můžete setkat. U nás najdete jen opravdové odborníky.
 
Těší se na Vás kolektiv AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.